Asystent / ka Działu Księgowości

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0014037
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

• Rozliczczanie raportów kasowych,
• Wsparcie działu w codziennych zadzaniach,
• Współpraca z kadrą menadżerską sklepów i działem zakupów.

Oczekiwania:

• Wykształcenie minimum średnie w kierunku finanse i rachunkowość,
• Podstawowa wiedza wiedza z zakresu księgowości i rachunkowości oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• Bardzo dobra zanajomości pakietu MS Office,
• Odpowiedzialność, dokładnośći i zaangażowania w realizwoniu przydzielonych zadań.

Oferta:

• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju zawodowego,
• Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwości przejścia na umowę o pracę,
• Stawka godzinowa od 15 zł/h brutto.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.