Asystent/ka Działu Handlowego

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy energicznej i chętnej do działania osoby na stanowisko Asystenta/tki Działu Handlowego, która wesprze swoimi działaniami Managerów Sprzedaży.

Jeśli chcesz się sprawdzić w roli sprzedawcy i interesuje Cię rozwój w biznesie IT, to szukamy właśnie Ciebie :)

Zapewniamy pełen pakiet szkoleniowy oraz wdrożenie, zatem od Ciebie oczekujemy chęci do pracy i predyspozycji do efektywnej sprzedaży.

Jakie będą Twoje zadania:

  • praca z istniejącą bazą klientów oraz rozbudowywanie jej,
  • kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów z branży IT z wykorzystaniem wewnętrznych metod (oraz Twojej kreatywności),
  • umawianie spotkań handlowych, a po okresie wdrożenia również udział w nich,
  • raportowanie wykonanych zadań,
  • współpraca z Działem Rekrutacji.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (jeśli posługujesz się innym językiem obcym, daj nam znać!)

 W zamian oferujemy:

  • transparentny i uczciwy system wynagradzania,
  • atrakcyjne premie,
  • realną możliwość rozwoju,
  • świetną atmosferę pracy: brak dress code'u, wyjścia integracyjne, imprezy,
  • owoce, napoje, kawę i herbatę pod dostatkiem, a także Pizza Days :),
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenia,
  • parking i rowerownię,
  • lekcje j. angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media