Asystent/ka Działu Handlowego

HRK S.A.

Piaseczno, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy:

Asystent/ka Działu HandlowegoMiejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa pracy biura
  • Zamawianie materiałów i usług na potrzeby biura
  • Współpraca z zarządem firmy oraz pozostałymi działami
  • Przygotowanie dokumentacji firmowej
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów firmowych
  • Wsparcie obszaru logistyki m.in. kontakt z firmami spedycyjnymi
  • Wprowadzanie zamówień oraz danych sprzedażowych do bazy firmowej
  • Wystawianie faktur
  • Prace administracyjne

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia
  • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz systematyczność w pracy nad powierzonymi zadaniami
  • Optymizm, otwartość, umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet opieki medycznej Medicover
  • Kartę MultiSport
  • Pracę  w dynamicznym środowisku
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w miłym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.