Asystent/ka Działu Handlowego

StreamSoft Kraków Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • lubisz ludzi i nie boisz się z nimi rozmawiać
  • chcesz mieć stabilne zatrudnienie i pracować 6 godzin na CAŁY ETAT
  • i niekoniecznie chcesz aby Twoje wynagrodzenie było uzależnione tylko od ilości sprzedanych towarów czy usług

 a ponadto:

  • masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i jesteś komunikatywna/y
  • umiesz ładnie mówić i jesteś kulturalna/y
  • jesteś wytrwała/y i szybko się nie poddajesz
  • potrafisz obsługiwać komputer
  • znasz jakikolwiek program CRM, albo chcesz się takiego nauczyć
  • masz ogólną wiedzę na temat oprogramowania dla firm lub jesteś gotowa/y ją zdobyć

To praca dla Ciebie. Wyślij swoje CV.

Asystent Działu Handlowego wspiera pracę handlowców poprzez telefonicznie wyszukiwanie potencjalnych klientów. Kontakty, do których będziesz dzwonić są wyznaczone – nie musisz ich sam/a zdobywać

Oferujemy:

  • pełny etat – u nas to tylko 6 godzin pracy (8.00-14.00) od poniedziałku do piątku
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub w formie preferowanej przez Ciebie
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premie
  • benefity (pakiet medyczny, sportowy)

Prezentacja firmy

Jesteśmy krakowskim oddziałem firmy Streamsoft, która od 28 lat tworzy r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż