Asystent/ka Działu Handlowego

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, wiodącego europejskiego producenta akumulatorów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka Działu HandlowegoMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • wstępna obsługa zapytań i kontaktów ze strony klientów
  • kontrola nad przyjęciami i wydaniami towarów
  • nadzór nad poziomem stanów magazynowych produktów
  • wystawianie faktur
  • bieżąca współpraca z klientami oraz wewnętrznymi działami firmy w zakresie obsługi zamówień

Wymagania:

  • dobra znajomość MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętność współpracy w grupie
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • mile widziani studenci, osoby z grupą inwalidzką oraz w wieku 50+

Nasz klient oferuje zatrudnienie na 1/2 etatu na podstawie umowy o pracę z możliwością elastycznych godzin pracy w zakresie 8-16.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.