Asystent/ka działu finansowo-księgowego

Sekwencja Sp. z o.o.

Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Od: Sekwencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście

Zakres obowiązków:
• Wsparcie działu w nadzorowaniu obiegu dokumentów finansowych
• Archiwizacja dokumentów księgowych
• Opisywanie i dekretowanie dokumentów księgowych
• Przygotowywanie umów i innych dokumentów handlowych
• Przygotowywanie umów oraz innych dokumentów kadrowych
• Przejęcie obsługi procesu windykacji
• Rozliczanie projektów unijnych – zapewniamy niezbędne przeszkolenie

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki  ekonomiczne

• Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z finansami/księgowością lub w biurze

rachunkowym

• Predyspozycje do pracy z liczbami (dokładność, sumienność, cierpliwość) – warunek konieczny

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

• Mile widziana znajomość systemu księgowego Enova365

• Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym)

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym i zaangażowanym zespole

• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w kierunku księgowości lub rozliczania projektów unijnych

• Dofinansowanie prywatnej opieki zdrowotnej po okresie próbnym