Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową specjalizującą się w produkcji wyposażenia dla ferm rolniczych.

Od 30 lat funkcjonujemy jako lider w branży na rynku krajowym, z powodzeniem rozwijamy eksport do krajów unijnych i na rynki wschodnie.

Obecnie poszukujemy pracownika Działu eksportu na stanowisko:

Asystent/ka działu eksportu

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k/Poznania

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i koordynowanie przepływu dokumentacji handlowej, wprowadzanie danych do systemu ewidencji sprzedaży,
  • Badanie rynków sprzedaży, poszukiwanie nowych odbiorców,
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów handlowych, kompleksowa obsługa procesu sprzedaży i budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami,
  • Tłumaczenie dokumentacji i korespondencji,
  • Współpraca z działem Produkcji i Logistyki,
  • Wsparcie w realizacji planu marketingowego,
  • Pomoc w organizacji wyjazdów zagranicznych, możliwość uczestnictwa w międzynarodowych targach branżowych.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub niemieckiego, i/lub francuskiego.
  • Sumienność i zaangażowanie w prace zespołu i całej firmy,
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,
  • Chęć nabywania nowej wiedzy i umiejętności,
  • Biegłość w obsłudze komputera, pakietu MS Office i środowiska Internetu,
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym wykorzystania znajomości języków obcych, poprzez stały kontakt z klientem zagranicznym,
  • Pracę na umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma Polnet działa już 30 lat, oferując swoim klientom komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi