Asystent/ka Działu Eksportu

TiA Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

1. Wsparcie administracyjne handlowców działu eksportu, w tym:

  • wpisywanie zamówień od klientów zagranicznych do systemu
  • wystawianie faktur, korekt, proform itd.
  • wsparcie handlowców w ich bieżących działaniach, w zakresie obsługi klientów, realizacji zamówień (w zależności od potrzeb)
  • pomoc w organizacji delegacji zagranicznych itp.

2. Realizacja Intrastatu

3. Prowadzenie szeroko pojętych działań marketingowych wspierających rozwój eksportu w firmie, w tym:

  • praca nad stroną internetową firmy
  • praca nad katalogiem firmowym
  • praca nad różnego rodzaju materiałami reklamowymi, broszurkami, ulotkami, ofertami, wizytówkami itd.
  • praca nad organizacją targów zagranicznych

4. Współpraca z działem produkcji, logistyki i marketingu

Wymagania:

  • bardzo dobra (w mowie i piśmie) znajomość języka angielskiego
  • znajomość innego języka obcego jest mile widziana
  • wysoka orientacja na efekty oraz jakość wykonywanych zadań
  • rzetelność, solidność i komunikatywność
  • biegła znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Firma TiA działa na rynku ponad 15 lat. Jesteśmy producentem specjalizuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja