Asystent/ka działu administracji z j. włoskim

Gi Group Poland S.A.

Pruszków, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Pruszków
Dla naszego partnera z branży usług serwisowych transportu bliskiego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Działu Administracji z j. włoskim.

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju w zakresie
administracyjno – księgowym.
- Pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu na rynku polskim i europejskim.
- Szkolenie wstępne z zakresu codziennych obowiązków.
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- Pakiet socjalny: opiekę medyczną, pakiet sportowy, dofinansowanie do wypoczynku.

Zakres obowiązków:

- Współpraca z działami firmy w obszarze administracyjno – księgowym.
- Wsparcie działu księgowego w codziennych zadaniach administracyjnych m.in. weryfikacja
i ewidencja dokumentów, wprowadzanie do systemu/baz danych, sporządzanie zestawień księgowych.
- Analiza kompletności dokumentów oraz kontakt z klientami w celu ich weryfikacji.
- Sprawowanie kontroli nad prawidłowością danych oraz procesu obiegu i wysyłki dokumentów.
- Weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym oraz rachunkowym.

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz języka włoskiego.
- Znajomość obsługi komputera (programy MS Office, z naciskiem na MS Excel).
- Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno - biurowej (min. 3-6 miesięcy).
- Umiejętność organizacji własnego czasu pracy.
- Chęć podejmowania nowych wyzwań oraz ciągłego rozwoju.
- Wykształcenie min. średnie (mile widziane ekonomiczne).
- Otwartość, sumienność i zaangażowanie.

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.