Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Asystent/ka Działu Administracji - umowa zlecenie - dla studentów

66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Elsen-Logistyka Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, działającym na rynku od 147 lat. Swoją działalność rozpoczęła jako typowe przedsiębiorstwo transportowe, które w ostatnich latach przekształciło się z klasycznej firmy spedycyjnej w dynamicznego i kompleksowego operatora usług logistycznych i personalnych o wysokich kompetencjach doradczych i realizacyjnych. Jako Elsen Logistyka Sp. z o.o. na rynku polskim z sukcesami działamy od 2004 roku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ASYSTENT/KA DZIAŁU ADMINISTRACJI

- UMOWA ZLECENIE

OFERTA KIEROWANA DO STUDENTÓW

Opis stanowiska:

  • dbałość o zapewnienie odpowiedniego obiegu dokumentacji
  • przyjmowanie korespondencji
  • skanowanie dokumentów
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność

Grupa Elsen posiada 141 lat doświadczenia w zakresie usług transportowych. W tym czasie z... firmy przewozowej przeistoczyliśmy się w firmę, która w sposób kompleksowy obsługuje klientów w obszarze logistyki i transportu.

Jako Elsen Logistyka Sp. z o.o. - na polskim rynku z sukcesami operujemy od 8 lat. Siedziba Elsen Logistyka Sp. z o.o. mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. Tu również znajduje się dział zajmujący się spedycją, transportem krajowymi i międzynarodowym.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Księgowość / Audyt