Asystent/ka dz. księgowości i admin.

Drims

Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma DRIMS - prężnie działający producent DRZWI wewnętrznych aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ząbki lub Warszawa-Mokotów, Polska

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

• Bieżąca obsługa, rejestrowanie i weryfikacja faktur

• Archiwizowanie, segregacja i przygotowanie dokumentów do księgowania

• Bieżąca kontrola poprawności rozrachunków z odbiorcami i dostawcami

• Przygotowywanie raportów i zestawień na bieżące potrzeby firmy

• Sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych

• Wystawianie faktur sprzedaży

• Współpraca z działem handlowym i produkcją

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min.1 rok

• Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – MS Excel, Outlook)

• Zdolność analitycznego myślenia, doskonała organizacja pracy

• Rzetelność, zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność

• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność , samodzielność

• Wykształcenie min. średnie/kierunkowe

Mile widziane:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość programów Symfonia, MerSoft

Oferujemy:

• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

• Pracę w polskiej firmie  o ugruntowanej pozycji, 25 lat na rynku

• Dodatkowo system premiowania

• Szkolenia, możliwości rozwoju i awansu

Prezentacja firmy

Drims to nie tylko drzwi. Drims to coś więcej. Wysokiej jakości d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa