LeasingTeam Sp. z o.o.
CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka Dyrektora

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 0026339
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Dyrektora Rozwoju Biznesu w obsłudze bieżących spraw handlowych,
  • Kontakt z klientem niemieckojęzycznym, wstępne rozmowy odnośnie możliwości współpracy, sporządzanie ofert dotyczących współpracy, ustalanie spotkań, obsługa bieżącej korespondencji z kontrahentami i klientami,
  • Wsparcie Działu Sprzedaży,
  • Kontakt z centralą grupy w Warszawie w sprawach administracyjnych,
  • Prace analityczne (zestawienia i analizy).

Oczekiwania:

  • Wyższego wykształcenia
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji (warunek konieczny)
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności
  • Kreatywności i otwartości na nowe wyznania
  • Chęci rozwoju i poznawania specyfiki funkcjonowania firmy
  • Czynnego prawa jazdy kat. B - warunek konieczny

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Perspektywy dalszego rozwoju
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe warunki pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
  • Dodatkowe bonusy pozapłacowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.