Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystent/-ka Dyrektora

Miejsce pracy: Legnica

Zadania:

-administracyjne wsparcie dyrektora w codziennych obowiązkach,

-przygotowanie zestawień, sprawozdań, prezentacji ,

- organizacja i obsługa spotkań,

- organizacja podróży służbowych,

- koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z działami,

- sporządzanie tłumaczeń,

- realizowanie bieżących zadań wyznaczonych przez dyrektora
- praca w godzinach: 8-14 i 13:30-19:30

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe (filologia germańska - dodatkowy atut),

-Dobra znajomość języka niemieckiego,

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

-Biegła umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) i innych urządzeń biurowych,

-Umiejętność redagowania pism,

-Wysokie zdolności interpersonalne,

-Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

-Zdolności organizacyjne i analityczne,

-Skrupulatność, punktualność, sumienność,

Oferujemy:

-umowa o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie + benefity
- praca w międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Prosimy o kontakt pod numerem tel. 695 066 624

Numer referencyjny: AD/ED/Legnica/062018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.