Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Asystent/ka Dyrektora Produkcji

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  1. Realizacja zadań problemowych mających na celu podniesienie jakości produktu finalnego
  2. Aktualizacja dokumentacji technicznej
  3. Współpraca z innymi działami w celu zapewnianie optymalnej produkcji
  4. Udział w bieżącej pracy działu produkcji

Idealny kandydat:

  1. Absolwent studiów lub w trakcie (kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub pokrewne)
  2. Bardzo dobra znajomość Exela i PowerPointa
  3. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  4. Dyspozycyjność pon-pt
  5. Entuzjazm i motywacja do zdobywania doświadczeń zawodowych

Oferujemy:

  1. Staż w ramach umowy zlecenia
  2. Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
  3. Udział w ciekawych projektach, szkoleniach branżowych
  4. Pracę w Piotrkowie Trybunalskim

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Produkcja