Asystent/ka ds. zarządzania projektami

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat na kierunkach: zarządzanie, inżynieria produkcji, biotechnologia i/lub pokrewne
  • Praca z MS. Excel nie stanowi dla Ciebie problemu (tabele przestawne, wyszukaj pionowo)
  • Bardzo dobrze znasz język angielski - min. B2
  • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą na nowe doświadczenia
  • Lubisz pracę zespołową

Zadania:

  • Wsparcie działu łańcucha dostaw w codziennych obowiązkach
  • Udział w projektach związanych z powstawaniem nowego produktu lub zmiany aktualnego
  • Współpraca z innymi działami oraz zewnętrznymi dostawcami na różnych etapach projektów
  • Wprowadzenie danych do systemu SAP
  • Sporządzanie raportów i analiz w programie Excel

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - nawet 5200 brutto
  • Benefity pozapłacowe
  • Pełen etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w popularnej, globalnej marce
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne
  • Lokalizacja: Wola

Numer referencyjny: AŁD/WA2/042019/A3/MD

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Analityka , Praca Logistyka