Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2018.

Asystent/-ka ds. Utrzymania Klienta Indywidualnego

Warszawa, mazowieckie

LUX MED Sp. z.o.o

Opis stanowiska pracy

Nie zwlekaj. Aplikuj. Dołącz do naszego zespołu! Ta oferta jest przygotowana właśnie dla Ciebie!

U nas będziesz odpowiedzialny za:

  • Skuteczne prowadzenie negocjacji telefonicznych z klientami posiadającymi aktywną umowę abonamentową oraz szeroką analizę i weryfikację warunków współpracy;
  • Profesjonalna obsługę telefoniczną oraz mailową zapytań ze strony Klientów;
  • Rzetelne przekazywanie informacji dotyczących warunków zgodnie ze standardami firmy;
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • Współpraca z innymi jednostkami Firmy w zakresie obsługi posprzedażowej produktów.

Nasze oczekiwania:

  • Optymistycznie nastawienie do życia;
  • Dyspozycyjność i rzetelność;
  • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów;
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta - będzie traktowane przez nas jako Twój dodatkowy atut;

Co możemy Ci zaoferować?

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa, prowizja oraz szereg konkursów wewnętrznych)
  • Owocowe poniedziałki oraz udział w programach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia
  • Przyjazną atmosferę miejsca pracy, pyszną i aromatyczną kawę z ekspresu, którą wypijesz w gronie pogodnych i uśmiechniętych ludzi
  • Elastyczne godziny pracy - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Jasno określone możliwości rozwoju, realne ścieżki awansu, wzajemną inspirację, ciekawe wyzwania
  • Szeroki wachlarz szkoleń, w tym produktowych i sprzedażowych
  • Dodatkowe benefity: karta sportowa, a po okresie próbnym nauka języka angielskiego

Jesteśmy liderem rynku pod względem liczby klientów. Obecnie LUX MED Sp. z o.o. obejmująca... marki: CM LIM, LUX MED, Medycyna Rodzinna i PROMEDIS, świadczy usługi dla ponad 960 000 klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Call Center / Telemarketing