Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznej i kontaktowej osoby do pracy w biurze Międzynarodowej Firmy Przeprowadzkowej na stanowisko - asystent/ka d.s. relokacji.

Miejsce wykonywanej pracy:
ul. Słowikowskiego 27
05-090 Raszyn

Opis: wsparcie działu w wypełnianiu zadań związanych z:
* legalizacją pobytu cudzoziemców i ich rodzin w Polsce
* legalizacją pracy cudzoziemców w Polsce
* wyborem ofert wynajmu mieszkania
* zapisem dzieci do szkół/ przedszkoli
* korespondencją bieżącą z partnerami Arkpol

Wymagania

* swobodne i przyjazne nawiązywanie relacji z klientami
* umiejętność sprawnego i szybkiego działania / reagowania na zgłoszenia od klientów
* poprawna w mowie i piśmie komunikacja w języku angielskim
* zdolność szybkiego uczenia się - śledzenie zmian w regulacjach prawnych dot. pobytu cudzoziemców w RP
* biegła znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:
* miłą i przyjazną atmosferę pracy w małej strukturze organizacyjnej
* naukę w zakresie państwowych regulacji związanych z pobytem czasowym i stałym cudzoziemców w RP
* nabywanie wiedzy i doświadczenia w partnerskich kontaktach z rynkiem nieruchomości
CV prosimy wysyłać mailem, podając w tytule maila "PRACA" oraz swoje nazwisko.

Prezentacja firmy

Firma Arkpol powstała w 1994 r. jako przedsiębiorstwo wielobranżowe. <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta