Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/09/2018.

Asystent/ka ds. Rekrutacji

Gdańsk, pomorskie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • aktywne poszukiwanie kandydatów na podległym obszarze, którzy są zainteresowani pracą na terenie Niemiec
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym m.in. zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z kandydatami, przedstawianie ofert
  • poszukiwanie nowych niestandardowych rozwiązań w obszarze pozyskiwania kandydatów
  • działania promujące usługi firmy na wyznaczonym obszarze (np. udział w Tragach Pracy)
  • współpraca z centralą

  • poszukujesz pracodawcy, który zapewni Ci liczne szkolenia umożliwiające samodzielną pracę
  • nie boisz się wyzwań, chcesz kreatywnie i nieszablonowo podchodzić do realizacji wyznaczonych zadań
  • potrafisz pracować dynamicznie, z wieloma zadaniami jednocześnie
  • chcesz wykorzystywać w pracy język niemiecki lub chcesz się go dopiero nauczyć dzięki darmowym kursom
  • jesteś osobą otwartą, które wytrwale i systematycznie dąży do osiągnięcia celów
  • potrafisz organizować swój czas pracy
  • posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji, sprzedaży lub obsłudze klienta
  • masz prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • pakiet szkoleń wdrażających do pracy na oferowanym stanowisku oraz wsparcie merytoryczne od współpracowników
  • pracę nie tylko w biurze, bez sztywnych reguł
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od wyników
  • dostęp do benefitów (np. prywatna opieka medyczna, nauka języka niemieckiego, Multisport)

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja