asystent/ka ds.monitoringu należności i windykacji

ISTS Sp. z o.o.

31-231 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Bieżąca kontrola i rozliczanie umów abonenckich
  • Bieżąca analiza i monitoring należności
  • Wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w rozrachunkach z klienta
  • Prowadzenie windykacji polubownej
  • Przygotowywanie dokumentów do sądu i windykacji zewnętrznej.
  • Współpraca z Kancelarią prawną
  • Analiza dokumentów prawnych i finansowych oraz dbanie o ich prawidłowy obieg.
  • Raportowanie wykonanej pracy

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę  o pracę
  • Mozliwosc zdobycia doswiadczenia zawodowego
  • Przyjazne środowisko -niekorporacyjna kultura
  • szkolenie wdrożeniowe
  • praca stacjonarna w ustalonych godzinach
  • mozliwosc ubezpieczenia grupowego

Wymagania

• Co najmniej półroczne doświadczenie na stanowisku z podobnym zakresem

• Zaangażowanie, efektywna organizacja pracy.

• Odpowiedzialność oraz sumienność w realizacji powierzonych zadań.

• Wskazane dobre kompetencje negocjacyjne.

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE

• Umiejętność wyciągania wniosków i analitycznego myślenia, skrupulatności.

• Wykształcenie ekonomiczne ,finansowe ewentualnie prawnicze (osoby

studiujące mile widziane )

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną Krakowską firmą telekomunikacyjną świadczącą usługi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa