Opis stanowiska pracy

Jesteśmy zgraną grupą profesjonalistów z olejem hydraulicznym we krwi robiących w gumie. Nigdy nie stoimy w miejscu. Razem wygrywamy i razem rośniemy. Realizujemy nasze wspólne marzenia rozwijając siebie i firmę.

Więcej informacji uzyskasz wpisując „płyty gumowe SCP”.

Galopując za tempem naszego wzrostu poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/-ka ds. Marketingu i Sprzedaży

Miejsce pracy: Bieruń, woj. śląskie

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów (B2B)
  • Wyszukiwanie szans sprzedażowych
  • Budowanie bazy Klientów
  • Raportowanie wyników w systemie CRM
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi projektami marketingowymi i sprzedażowymi
  • Zarządzanie stroną internetową i obsługa narzędzi social media
  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji sprzedażowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point)
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność, wielozadaniowość, dobra organizacja pracy i systematyczność w realizacji zadań
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia perspektywy
  • Stałe wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu
  • Pracę w sympatycznej, ciepłej i miłej atmosferze
  • Poczucie humoru i dystans do świata
  • Warsztat umiejętności i kierunek rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV w formacie pdf wraz z listem motywacyjnym) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SCP Sp. z o.o. z siedzibą w Bieruniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Prezentacja firmy

Firma SCP została utworzona w 2008 roku. Jesteśmy dostawcą uszczelnień, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne