Asystent/ka ds. logistyki z językiem niemieckim (1/2 etatu)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w plikach dotyczących transportów przychodzących od dostawców,
  • wsparcie operacyjne dla zespołu Central Logistics Services w zakresie transportów globalnych, akceptacji faktur od spedycji,
  • regularna współpraca z osobami z działu GTN - Global Transport Network w celu zapewnienia dobrej jakości danych.

Wymagania:
  • znajomość niemieckiego na poziomie minimum B2,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana,
  • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy w obszarze logistyki,
  • bardzo dobra znajomość Excela,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • chęć rozwoju w obszarze logistyki,
  • dokładność i skrupulatność,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • pracę w 100% zdalną do odwołania z uwagi na COVID-19,
  • zatrudnienie na 1/2 etatu na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczny grafik pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta lunchowa, karta multisport oraz ubezpieczenie zdrowotne,
  • pracę w międzynarodowym koncercie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych w prestiżowej firmie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy