Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2017.

Asystent/ka ds. Legalizacji

Warszawa, mazowieckie

EWLIT Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie bieżącej pracy Działu Legalizacji j polegające na:

  • Wypełnianiu wniosków do uzyskania dokumentów legalizacyjnych dla obcokrajowców
  • Rejestracji wniosków pracowniczych w Urzędach
  • Kontakcie z Pracownikami i udzielaniu informacji (w języku rosyjskim i angielskim)
  • Przygotowywaniu oraz kompletowaniu dokumentów niezbędnych do prowadzenia postępowań
  • Kontroli nad obiegiem dokumentów i współpracy z innymi działami w firmie

Wymagania

Poszukujemy osoby sumiennej, odpowiedzialnej i dobrze zorganizowanej, bardzo dobrze znającej język rosyjski lub ukraiński ( warunek konieczny), angielski (komunikatywny) oraz język polski.

  • Mile widziane doświadczenie związane z legalizacją pracy/pobytu cudzoziemców
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Znajomość prawa pracy w zakresie legalizacji pobytu i chęć rozwoju w branży HR i usług pracy tymczasowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Stałe zatrudnienie (Umowa o pracę po okresie próbnym)
  • Przyjazną, partnerską atmosferę pracy i możliwość awansu w ramach struktur firmy
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty MultiSport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając w przycisk aplikuj.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji w firmie EWL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al.Jerozolimskich 144, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

EWL Group (dawniej East West Link) od ponad 10 lat rekrutuje dla Państwa najwyższej klasy... specjalistów z rynków wschodnich.
Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyliśmy rekrutowanych przez nas pracowników, zdobyliśmy także zaufanie naszych Klientów, stając się jedną z pierwszych profesjonalnie zarządzanych agencji zatrudnienia obcokrajowców z Europy Wschodniej i Azji, świadczących usługi w zakresie rekrutacji i kompleksowej obsługi zatrudnienia pracowników ze Wschodu. Obecnie dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu (pozwolenia na pracę, karty pobytu).
Zmiany w polskim prawie na przestrzeni ostatnich kilku lat przyczyniły się do wzrostu zainteresowania pracownikami ze wschodu, jednocześnie dając nam narzędzia formalno-prawne, które umożliwiły prowadzenie procesu rekrutacji na równi z zatrudnianiem pracowników z rynków lokalnych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań rekrutacyjnych oraz przedstawicielstwa na Ukrainie oraz w Europie Wschodniej i Azji są gwarancją dostarczania efektywnych rozwiązań kadrowych, opartych na wykwalifikowanych pracownikach.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa