Opis stanowiska pracy

W wyniku rozwoju naszej firmy obecnie poszukujemy do Zespołu pracownika na stanowisko:

Asystent/ka ds księgowych

Zakres odpowiedzialności na powyższym stanowisku jest następujący:

bezpośredni kontakt z klientami zewnętrznymi,

• przygotowywanie not i FV korygujących,

• przeliczanie FV wystawionych w walutach obcych,

• weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym,

• przygotowywanie raportów, zestawień dla działu księgowości,

• wprowadzanie dokumentów do systemu F/K,

• dbanie o przyjazny wizerunek biura,

• przyjmowanie i obsługa klientów, koordynowanie spotkań,

 • wsparcie pracowników Zespołu w bieżących obowiązkach (skanowanie, kserowanie i archiwizowanie dokumentów oraz koordynowanie ich prawidłowego przepływu).

Wymagania

Profil Kandydata:

• podstawowa wiedza z zakresy prawa podatkowego oraz rachunkowości,

• samodzielność przy wykonywaniu obowiązków,

• umiejętność logicznego myślenia,

• bardzo dobra organizacja własnej pracy,

• umiejętność obsługi komputera,  zaawansowana znajomość ms office,

• dokładność i rzetelność

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

• mile widziana znajomość RAKS SQL,

W zamian oferujemy:

• przeszkolenie w zakresie obsługi programów księgowych i płacowych,

• praktyczną wiedzę w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego,

• uczciwe i transparentne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

• poszerzenie swoich umiejętności i możliwość zdobywania wiedzy od profesjonalistów,

 • przyjazną atmosferę w rodzinnej firmie, która sprzyja poszerzaniu kompetencji i rozwoju.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Ewa Wiśniewska jest prężenie działającą rodzinną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa