Asystent/ka ds.księgowości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jeśli posiadasz pierwsze doświadczenie w księgowości lub w działach finansowych a środowisko prawne jest dla Ciebie interesujące, ta oferta pracy jest dla Ciebie. Poszukujemy osób zorganizowanych i chcących zdobyć nowe umiejętności.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest kancelaria prawna, zlokalizowana w Warszawie, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje nowych pracowników, którzy wzmocnią struktury księgowe.

Opis stanowiska

  • rozliczanie czasu pracy prawników nad poszczególnymi zleceniami (time sheet)
  • wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, noty, proformy, faktury korygujące)
  • dbałość w zakresie obiegu dokumentów i wyjaśnianie bieżących spraw
  • wsparcie działu księgowości w zleconych zadaniach ad-hoc
  • kontakt z klientami w zakresie niejasności rozliczeniowych

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
  • ponad rok doświadczenia w dziale księgowości bądź obszarze pokrewnym
  • umiejętność wyznaczania priorytetów
  • dobra organizacja pracy
  • swoboda w komunikacji zespołowej
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu księgowego COMARCH (mile widziane)

Oferujemy

  • umowa o pracę bądź B2B
  • opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • hybrydowy tryb pracy (co 2 dzień w biurze)
  • świetna lokalizacja biura: Centrum
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page