Asystent/ka ds. księgowości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Jeżeli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia w księgowości, jesteś po stażu, praktykach lub w trakcie studiów i chcesz mieć możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych pracowników - aplikuj.

Piaseczno
  • umowa o pracę tymczasową podpisywana z Randstad z możliwością przedłużenia i zatrudnienia na stałe przez Klienta
  • pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do sklepów, platforma e-book
  • praca dla międzynarodowej firmy - rozpoznawalnej marki z branży retail
  • szkolenie i wdrożenie w obowiązki księgowe
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • praca w systemie hybrydowym
  • ciekawy zakres obowiązków
  • szybka możliwość rozpoczęcia pracy
  • znajomość jęz. angielskiego nie jest wymagana
  • praca w godz. 8-16 (z możliwością przesunięcia)
  • księgowanie dokumentów kosztowych, w szczególności faktur w systemie księgowym
  • wsparcie działu księgowości w bieżących pracach administracyjnych związanych z obsługą księgową Spółki
  • obsługa korespondencji (mail, poczta tradycyjna)
  • współpraca z pracownikami działu i firmy w zakresie realizowanych zadań
  • wykształcenia min. średniego kierunkowego (ekonomia, rachunkowość)
  • podstawowej znajomości Excela
  • podstawowej znajomości zagadnień księgowych
  • chęci rozwoju w obszarze księgowym
  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  • możliwości dojazdu do siedziby firmy w Piasecznie (siedziba znajduje się na granicy Piaseczna i Warszawy)
  • dokładności, sumienności, otwartości na nowe zadania i zespół

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47