Asystent/ ka ds. Księgowości

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, zatrudni pracownika na stanowisko: Asystent ds. Księgowości.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (preferowane: Finanse i Rachunkowość)
• Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości
• Mile widziane doświadczenie lub praktyki w dziale księgowości
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
• Dobra organizacja pracy, skrupulatność
• Samodzielność, dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:
• Pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia i kompetencji w zakresie księgowości
• Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa