Asystent/ka ds. Księgowości

EWL S.A.

02-305 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

-weryfikacja faktur i rachunków oraz zamieszczanie ich w elektronicznym systemie obiegu dokumentów

-monitoring statusu dokumentów w elektronicznym obiegu dokumentów oraz koordynacja procesu ich akceptacji

-telefoniczna obsługa Partnerów biznesowych dotycząca faktur i rozliczeń

-wprowadzanie bieżących operacji w systemie księgowym (Optima, Saldeo Smart)

-wsparcie pracy całego działu księgowości

Wymagania

Jakiej osoby szukamy?

-ambitnej, dokładnej i miłej - warunek konieczny (nasze wartości to: innowacyjność, współpraca i bycie fair)

-absolwenta lub studenta studiów z zakresu ekonomii/ finansów / księgowości

-dyspozycyjnej 5 dni w tygodniu

-jesteś mistrzem excela/ pracowałeś w programach ERP - super

to praca z danymi i dokumentami - musisz to lubić !!!

Prezentacja firmy

Oferujemy profesjonalne usługi rekrutacyjne i rozwiązania kadrowe dla po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse