Asystent/ka ds. handlowych

CompLogic

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Complogic działa w branży IT od 2003r. Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu kompleksowej obsługi

informatycznej Firm, które pozwala zapewnić naszym Klientom wysoką jakość usług. Jesteśmy na bieżąco z najnowszą technologią dlatego nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie IT, gwarantujące szybkie rozwiązywanie problemów, zapobieganie przyszłym, wdrażanie najnowszych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa.

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś na początku kariery zawodowej, interesujesz się branżą IT i szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy. Ponadto, szybko się uczysz, jesteś dynamiczny/-a i otwarty/-a na nowe wyzwania, lubisz ludzi i nie przerażają Cię rozmowy przez telefon.

Jesteś dla nas idealny/-a!

Czeka na Ciebie

  • praca w ciekawej i szybko rozwijającej się branży
  • prywatna opieka medyczna
  • zgrany i pomocny zespół
  • miła atmosfera i dobra kawa
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny

Czym będziesz się zajmować

  • wspieraniem działu handlowego
  • telefonicznym umawianiem spotkań handlowcom
  • pozyskiwaniem Klientów biznesowych oraz aktualizowaniem bazy kontaktów
  • przygotowywaniem ofert handlowych
  • opieką posprzedażową klientów
  • współpracą z Działem Technicznym

Prezentacja firmy

Firma Complogic działa w branży IT od 2003r. Posiadamy bogate doś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing