Asystent/ka ds. analiz

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma:

Naszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Od ponad 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2016 roku w plebiscycie Great Place to Work.

Obecnie  poszukujemy osoby, która dołączy do Zespołu Remarketingu na stanowisko Asystenta. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za automatyzacje i optymalizację procesów: bazy danych, raportowanie, korespondecja seryjna, jak również obsługa makr w arkuszu Excel, przygotowywanie zleconych analiz i zestawień.

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie 18-21 zł/h brutto.
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy.
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz min. 4h dziennie.
  • Dobra znajomosć obsługi komputera (Excel).
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań opartych o makra VBA.
  • Skrupulatność, chęć uczenia się, dbałość o detale.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse