Asystent/ka ds. Biurowych

AdMat - Eko

Olsztyn k/ Częstochowy, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy, ciągłym wzrostem zleceń poszukujemy pracowników na stanowisko Asystent/ka ds. Biurowych

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie
- telefon i inny sprzęt niezbędny do wykonywania prac
- premie uznaniowe
- premie zadaniowe
- gwarancja zatrudnienia, ciągłości pracy
- szkolenia i możliwości rozwoju
- praca w zgranym zespole

Zapraszamy do współpracy.
AdMat-Eko - Energia Odnawialna.

Wymagania

Wymagamy:
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym kontakt z Naszymi zagranicznymi Partnerami
- znajomość programu AutoCad
- znajomość pakietów Office głównie exel w stopniu zaawansowanym
- znajomość obsługi urządzeń biurowych
- znajomość zagadnień z branży OZE lub wysoka gotowość do ich nauki
- umiejętność w opracowywaniu raportów
- umiejętność w przygotowywaniu pism niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania firmy
- umiejętność w przygotowywaniu ofert przetargowych

Prezentacja firmy

Misją naszej firmy jest promowanie i dostarczanie produktów najwyższej j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Energetyka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca IT - Programowanie / Analizy