Asystent/-ka ds. administracji

RW SWISS Automation Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

RW Swiss Automation Sp. z o.o., firma z branży Automotive, lider w dziedzinie robotyki w Europie

z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym podpartą wieloletnim doświadczeniem w zakresie robotyki i automatyki przemysłowej.

W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Główne zadania na stanowisku:

  • Wsparcie administracyjne w zakresie organizacji i rozliczeń podróży służbowych Pracowników oraz prowadzenia podstawowej dokumentacji kadrowej,
  • Prowadzenie przydzielonych ewidencji, przygotowywane raportów i zestawień na potrzeby działu,
  • Archiwizacja dokumentacji,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej.

Oczekujemy:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w administracji,
  • Zdolności organizacyjnych: dobra organizacja pracy, dokładność oraz odpowiedzialność,
  • Komunikatywności oraz chęci podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane),

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Możliwość kształcenia i rozwoju w firmie o pozycji lidera na rynku automotive,
  • Całkowite wdrożenie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Kartę Multisport oraz inne benefity pracownicze,
  • Przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole.

Prezentacja firmy

RW Swiss Automation Sp. z o.o. <br/>Międzynarodowa firma zajmująca się p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna