LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Asystent/ka ds. administracji

Od: LG Innotek Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Opis stanowiska:

- przyjmowanie poczty i przekazywanie jej do odpowiednich działów,
- dbałość o poprawny obieg dokumentów,
- zamawianie artykułów biurowych, wyposażenia biur, artykułów spożywczych,
- rola koordynatora 5S (po odpowiednim przeszkoleniu),
- obsługa wizyt gości,
- pomoc przy organizacji szkoleń,
- pomoc przy organizacji wydarzeń firmowych,
- nadzór nad maszynami vendingowymi
- pomoc w bieżących zadaniach działu administracji.

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Zatrudnienie na podstawie umowy umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach i akcjach (CSR, akcje charytatywne, konkursy dla pracowników, Employer Branding),
- Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
- Możliwość uczestnictwa oraz prowadzenia innowacyjnych projektów,
- Świadczenia pozapłacowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, bony na święta),
- Program Adaptacji dzięki któremu wprowadzimy Cię do organizacji i wdrożymy do zadań.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- otwartość na nowe zadania i zdobywanie wiedzy,
- kreatywność,
- wykształcenie wyższe (min. licencjat),
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- doświadczenie na podobnym stanowisku a także znajomość 5 S będzie atutem.