Asystent/ka ds. administracji personalnej z j. angielskim i niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref. AAP/003/MKU

Zadania:

  • Przygotowywanie i kompletowanie gotowej już dokumentacji personalnej (w języku angielskim i niemieckim)
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Kontakt i współpracę z pracownikami oraz innymi działami

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie zorientowanej na rozwój pracownika
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym i młodym zespole
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych w ramach Manpower Premium
  • Szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

Jeżeli:

  • Znasz język angielski na poziomie B2/C1 i chcesz używać go w codziennej pracy
  • Posługujesz się dodatkowo językiem niemieckim przynajmniej na poziomie B1/B2
  • Zdobyłeś doświadczenie w obszarze administracji personalnej, twardego HR
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności I uczyć się nowych systemów/programów
  • Cechuje Cię wielozadaniowość i dobra organizacja pracy

Jesteś osobą, której szukamy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials