Asystent/ka ds. administracji i floty

Pro People sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy doświadczonym i zaangażowanym zespołem specjalistów w dziedzinie pozyskiwania i zarządzania personelem.

Dostrzegamy w ludziach potencjał i potrafimy go przekuć na sukces zawodowy. Świadczymy zaawansowane usługi pracy tymczasowej, oferujemy skuteczne rozwiązania rekrutacyjne, specjalizujemy się w doradztwie personalnym.

Miejsce pracy: Warszawa

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.

Obecnie do naszego Działu Administracji i Floty poszukujemy kandydatów / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Równoległa 4a (niedaleko WKD Raków)

Opis stanowiska:
- prace administracyjno-biurowe związane z prawidłowym funkcjonowaniem biura
- przyjmowanie, rejestrowanie korespondencji, faktur w systemie obiegu dokumentów
- wsparcie w przygotowaniu dokumentacji i sprzętu dla pracowników (wydania i przyjęcia samochodów oraz sprzętu)
- aktualizacja danych w systemie do zarządzania flotą
- sprawowanie opieki nad sprzętem oraz zlecanie naprawy
- rejestr szkód, analizowanie i monitorowanie inwentaryzacji
- współpraca z działami wewnętrznymi oraz innymi spółkami z Grupy OEX
- wykonywanie innych zleconych zadań przez Dyrektora ds. administracji i floty

Co możemy zaoferować:
- zatrudnienie od samego początku na umowę o pracę
- stabilną i ciekawą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
- pracę od poniedziałku do piątku
- elastyczne godziny pracy – nie mamy sztywnych reguł – w godzinach 8:00 -18:00
- możliwość pracy z biura, jak i częściowo zdalnie – sam/a ustalasz z przełożonym grafik pracy
- wynagrodzenie adekwatne do stażu i osiągnięć
- szybki proces rekrutacyjny obejmujący wywiad telefoniczny i rozmowę z nami o Twoim doświadczeniu i kompetencjach, gdzie szczegółowo omawiamy zakres wyzwań jaki przed Tobą stoi ????
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia branżowe)
- wsparcie doświadczonego i zgranego zespołu
- spotkania firmowe i integracje zespołu
- standardowo dostęp do benefitów m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki do platform firmowych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
- umiejętność pracy samodzielnej oraz znajomość podstawowych zasad pracy administracyjnej i obsługi pakietu MS Office
- chęć zdobycia doświadczenia związanego z zarządzaniem flotą samochodów
- zainteresowanie tematyką samochodową i ogólna wiedza z zakresu podstawowej mechaniki samochodowej
- zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
- ukierunkowanie na wysoką jakość obsługi
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
- umiejętność radzenia sobie w obliczu zmian i pod presją czasu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.