Asystent/ka ds. administracji biurowej, Asystent/ka menadżera floty

Yoon Group Sp. z.o.o

54-530 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie ewidencji dotyczącej floty samochodowej,
• Kontakt z Wydziałami Komunikacji,
• Przygotowywanie raportów, zestawień,
• Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej floty,
• Współpraca z pozostałymi działami firmy
• Wspieranie menedżera floty w bieżącej pracy,
• Zarządzanie dokumentacją działu,
• Przygotowywanie zestawień i raportów dla działu,
• Przygotowywanie prezentacji na potrzeby zarządu,
• Nadzór i aktualizacji bazy klientów,
• Zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi biura,
• Organizacja spotkań, organizacja podróży służbowych,
• Wsparcie funkcjonowania recepcji (obsługa rozmów przychodzących i wychodzących oraz skrzynki mailowej, ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
kontakt z firmami współpracującymi i urzędami),
• Planowanie i realizacja zaopatrzenia w artykuły administracyjno-biurowe,

Wymagania

• doświadczenie w zarządzaniu flotą (mile widziane)
• czynne prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu (WARUNEK KONIECZNY)
• kreatywność,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• wysoki poziom kultury osobistej,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

YOON Group Sp. z.o.o. jest firmą świadczą usługi jako inwestor zastępczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa