ASYSTENT/-KA BIURA

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, towarzystwa funduszy inwestycyjnych poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

Wymagania

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet opieki medycznej
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dołączenie do dynamicznie rozwijającej się organizacji z lokalizacją w samym centrum miasta

Wymagania:

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • umiejętność organizacji pracy, operatywność, samodzielność, rzetelność i dokładność
  • doświadczenie w kontaktach z Klientami (również w zakresie rozmów telefonicznych)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Asystent/-ka (mile widziane w instytucji finansowej)
  • odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjność i elastyczność w kwestii wymiaru czasu pracy
  • znajomość języka angielskim w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa sekretariatu Spółki (m.in. obsługa korespondencji, obsługa spotkań, obsługa telefoniczna)
  • wsparcie zarządu w koordynowaniu spotkań i kalendarza
  • organizacja podróży służbowych
  • przygotowywanie pism i dokumentów
  • prowadzenie podstawowej korespondencji z Klientami
  • obsługa administracyjna biura (m.in. koordynowanie zakupów artykułów biurowych)
  • archiwizacja dokumentacji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse