Opis stanowiska pracy

Cieszysz się na widok nowego kalendarza a na urodziny dostajesz zestaw organizerów do szuflad? Pilnujesz, aby wszystko działo się w wyznaczonych terminach? Jesteś osobą, która zauważy, że coś się kończy i należy zamówić? A do tego możesz spędzać z nami czas od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00?

Dołącz do naszego radosnego, kreatywnego i pracowitego Zespołu!

Nie wymagamy lat doświadczeń, ani wyższego wykształcenia.

Co będzie należało do Twoich zadań? Między innymi:

- bieżąca obsługa biura

- dbanie o zaopatrzenie w art. biurowe i spożywcze

- realizacja zamówień, wyszukiwanie ofert

- prowadzenie kalendarza m.in. wyznaczanie terminów i organizowanie spotkań

- efektywna współpraca z pracownikami firmy, wspieranie ich w codziennych obowiązkach

Co oferujemy?

- umowę zlecenie (z możliwością umowy o pracę, jeśli się lepiej poznamy)

- wynagrodzenie na początek ok. 2500 zł netto

- kartę Multisport

- pracę w zgranym Zespole

- możliwość nabycia cennego doświadczenia

- i inne korzyści, o których chętnie Tobie opowiemy na spotkaniu

Gwarantujemy, że nami życie biurowe nie jest nudne!

Aplikuj do nas wysyłając swoje CV i odpowiadając na krótkie pytanie!

Prezentacja firmy

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna w Warszawie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja