Opis stanowiska pracy

Anteo Poland Sp. z o.o. jest firmą prężnie działającą od 2007 roku na rynku polskim, brytyjskim oraz irlandzkim w branży telekomunikacyjnej. Obecnie w związku z ekspansją na rynek niemiecki poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Asystent/-ka Biura

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie spraw administracyjnych
  • bieżące wsparcie przełożonych
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • znajomość programów pakietu MS Office
  • samodzielność i inicjatywa
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • system prowizyjny;
  • imprezy firmowe / integracyjne;
  • program motywacyjny MultiSport zapewniający dostęp do najlepszych obiektów sportowych na terenie kraju;

Informujemy o weryfikacji znajomości języka niemieckiego podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Prezentacja firmy

Firma Anteo Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja