Asystent/ka biura

POLAQUA Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do biura budowy poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Gdynia

ZADANIA:

  • prowadzenie i koordynacja spraw administracyjno-gospodarczych biura;
  • przygotowanie zapisów umów zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami na podstawie obowiązujących wewnętrznych procedur;
  • przesyłanie umów do zatwierdzenia przez dział prawny oraz kontakt z Zamawiającym/Inwestorem odnośnie akceptacji przygotowywanych umów;
  • koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej w tym także tej dotyczącej procesu zawierania umów;
  • zarządzanie dostawami materiałów biurowych: przygotowanie i składanie zamówień, kontakty z dostawcami i innymi jednostkami współpracującymi;
  • rejestracja i obsługa klientów i gości podczas ich wizyty w siedzibie Firmy;
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji;
  • prowadzenie dokumentacji biura, w tym archiwizacja dokumentów.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel) - warunek konieczny;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych: centrali telefonicznej, faxu, kserokopiarki;
  • znajomość zasad prowadzenia i przechowywania korespondencji biurowej oraz innych dokumentów;
  • punktualność i poczucie zawodowej odpowiedzialności;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.