Opis stanowiska pracy

Ogólny zakres obowiązków:
- współudział w budowanie wizerunku firmy, a także pełnienie obowiązków asystentki Zarządu,
- wysyłanie, przyjmowanie i ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- wystawianie, weryfikacja i nadzorowanie prawidłowości wykonania zleceń transportowych,
- prowadzenie ewidencji komputerowej oraz archiwizacja dokumentacji w zakresie prowadzonych spraw.

Wymagania

Oczekujemy:
- umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy,
- dobrej prezencji, punktualności, dynamizmu, samodzielności przy realizowaniu zadań, systematyczności, terminowości,
- wykształcenia min. średniego (handlowe lub ekonomiczne) ew. status studenta (studiów zaocznych),
- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
- umiejętności obsługi urządzeń biurowych,
- wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych,
- czynnego prawa jazdy kat. B.
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

RUD systemy przenoszenia POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-B... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 mies, 1 rok, 2 lata, nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta