Opis stanowiska pracy

  • samodzielne prowadzenie sekretariatu,

  • koordynowanie obiegu korespondencji oraz dokumentów,

  • obsługa poczty kurierskiej oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • utrzymywanie na bieżąco porządku i wyglądu estetycznego pomieszczeń,

  • nadzór i współpraca z zewnętrznym serwisem księgowo-kadrowym,

  • nadzór nad sprawami członkowskimi organizacji,

  • kontakt z klientami i partnerami organizacji,

  • współpraca z zewnętrznymi organizacjami i instytucjami,

  • prowadzenie kalendarza spotkań,

  • organizacja spotkań w biurze, wydarzeń firmowych,

  • prowadzenie zakupów materiałów biurowych i socjalnych,

  • wsparcie zarządu/dyrektora w prowadzonych działaniach.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, także w trakcie studiów,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • biegła umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

  • zdolności organizacyjne i analityczne,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów w pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

NETBULLS to software house wytwarzający oprogramowanie dla start-upów, g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa