ASYSTENT/-KA BIURA ZARZĄDU

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Aktualnie poszukujemy do naszego Klienta kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Zakres odpowiedzialności:

• Zarządzanie operacjami administracyjno – organizacyjnych na potrzeby Biura Zarządu.
• Realizacja inicjatyw z zakresu Employer Brandingu.
• Zarządzanie kalendarzem spotkań oraz korespondencją.
• Organizacja wyjazdów służbowych i spotkań biznesowych.
• Koordynowanie administracji biura.

Klient oferuje:

• Umowę o pracę.
• Pełny etat.
• Wynagrodzenie: 4500 – 5500 zł brutto.

Wymagania

• Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Wykształcenie wyższe.
• Dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego.
• Dobra znajomość pakietu Office.
• Samodzielność w działaniu.
• Umiejętność planowania i organizacji pracy.
• Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat