Asystent/ka Biura / Zarządu

Nemesis Poland Sp. z o.o.

02-001 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma działająca na rynku nieruchomości poszukuje zorganizowanej i chętnej do pracy osoby do pracy w sekretariacie biura. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały:

  • administracyjna obsługa biura, w tym kontakt z księgowością,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji,
  • umawianie i obsługa spotkań,
  • sporządzanie raportów, zestawień, pism, prezentacji,
  • prowadzenie wewnętrznych rejestrów spółki.

Wymagania

Od osoby aplikującej na powyższe stanowisko oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości pakietu Microsoft Office (w szczególności Word, Outlook, Excel),
  • wielozadaniowości, doskonałej organizacji pracy i umiejętności działania pod presją czasu,
  • dyspozycyjności w pełnym wymarze czasu pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00).

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF (inne nie będą rozpatrywane) z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

W budownictwie liczy się nie tylko profesjonalizm i precyzja, waż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat