Asystent/ka Biura – Rekruter

Exact Systems

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Codzienne wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu Firmy
  • Sporządzanie i kompletowanie dokumentów (m.in. dokumenty kadrowe)
  • Wsparcie operacyjne Koordynatora przy realizacji usługi
  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych: selekcja i rekrutacja kandydatów na określone stanowisko
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i bezpośrednich z kandydatami
  • Przygotowywanie i realizacja kampanii ogłoszeniowych dotyczących prowadzonych rekrutacji
  • Raportowanie wyników z realizacji projektów rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność oraz zaangażowanie
  • Mile widziane prawo jazdy kat B

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
  • Podstawowe narzędzia: telefon komórkowy, komputer przenośny z modemem

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting