Asystent/ka biura – Recepcjonista/ka w kancelarii prawnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. ABR/076/NKA

Zadania:

  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Realizacja zadań związanych ze sprawnym funkcjonowaniem recepcji
  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów firmy

Oferta:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miła atmosfera i środowisko pracy
  • Realne możliwości rozwoju w ramach struktur firmy
  • Pakiet benefitów (w tym karta Multisport oraz pakiet medyczny)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Optymizm i pozytywne podejście do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials