Oferta wyróżniona

Asystent/ka Biura (pół etatu)

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Consultingowej, poszukujemy Asystenta/Asystentki Biura na pół etatu.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku, będzie należało zapewnienie sprawnego funkcjonowania obszaru recepcji biura oraz przyjmowanie gości, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych, organizacja i obsługa spotkań biznesowych oraz wyjazdów służbowych: tj. rezerwacja hoteli, biletów, współpraca z firmami cateringowymi oraz dbanie o porządek i wygląd biura.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Nienaganną kulturę osobistą, asertywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dużą samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność obsługi urządzen biurowych oraz znajomość części pakietu office (Word, Excel, Outlook).

Nasz Klient zapewnia:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (20zł brutto/h)
  • Umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodną lokalizację (Metro Politechnika)

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa