Asystent /-ka Biura Nieruchomości Komercyjnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Aktualnie dla naszego klienta, czołowej polskiej firmy działającej w obszarze nieruchomości komercyjnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent /-ka Biura Nieruchomości KomercyjnychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zapewnienie wsparcia w procesie archiwizacji dokumentów;
  • bieżące wsparcie pracowników biura;
  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej;
  • prace administracyjne;
  • aktualizacja i rozwijanie bazy nieruchomości;
  • przygotowywanie ofert i zestawień dla klientów;
  • wstępny kontakt z klientem (inicjująca obsługa zapytań ofertowych);
  • przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby poszczególnych działów;
  • research rynku;
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie;
  • organziacja podróży służbowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (asystenckim / administracyjnym);
  • doświadczenie związane z archiwizacją dokumentów;
  • zainteresowanie branżą nieruchomości;
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • dokładność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel i Power Point);
  • dyspozycyjnośc do pracy w pełnym wymiarze (8 godz. przez 5 dni w tygodniu);
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny).

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w obszarze nieruchomości komercyjnych;
  • stabilne watrunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę i atrakcyjne, adekwatne do doświadczenia, wynagrodzenie;
  • pracę w profesjonalnym i wspierajacym środowisku;
  • miejce pracy w centrum Warszawy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.