Asystent/-ka biura i sprzedaży - branża IT

Human & Hunter Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Numer referencyjny: ABS/RR/W

NASZ KLIENT

Twoim potencjalnym pracodawcą jest skandynawski projektant oraz dostawca systemów ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych, logistycznych i finansowych, posiadający w swoim portfolio ponad 3 000 zakładów obsługiwanych m.in. na terenie Polski, Chin, Malezji, Brazylii i Finlandii.

OPIS STANOWISKA

• Obsługa i organizacja pracy biura;

• Prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów oraz obiegiem korespondencji wewnątrz firmy;

• Koordynacja kalendarza, organizacja spotkań;

• Aktywne wsparcie działu sprzedaży - pierwszy kontakt z potencjalnymi klientami, udzielanie informacji o ofercie, budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dobrych relacji z klientami firmy;

• Udział w projektach marketingowych.

OFERUJEMY

• Współpracę w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem zasadniczym oraz systemem comiesięcznych premii;

• Udział w rozwojowych projektach oraz dużą dozę samodzielności;

• Kompleksowe, profesjonalne szkolenie wdrożeniowe;

• Do dyspozycji biuro we Wrocławiu oraz niezbędne narzędzia pracy;

• Niekorporacyjne, indywidualne podejście do pracowników, skandynawskie standardy;

• Realną możliwość awansu w strukturach firmy na stanowisko Business Consultanta.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

• Około 1 rok doświadczenia na zbliżonym stanowisku pracy, mile widziane w firmie oferującej rozwiązania informatyczne;

Wykształcenie średnie, preferowane w trakcie studiów lub wyższe (mile widziane techniczne, np. informatyka, inżynieria produkcji, logistyka lub kierunki ekonomiczne, np. marketing, zarządzanie);

• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w codziennej pracy (min. B2);

• Min. dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;

• Wysoka komunikatywność, otwartość;

• Umiejętność organizacji pracy własnej.

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV w j. polskim oraz angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.