Asystent Inżyniera Sprzedaży systemów niskoprądowych

ANDEL Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Firma Andel Polska Sp. z o.o. lider na rynku polskim świadczący kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska, dostawca innowacyjnych rozwiązań dla sektora energetycznego, kolejnictwa, kopalnictwa i pozostałych gałęzi przemysłu, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków Obszar działania: cała Polska

Opis stanowiska

  • Projektowanie systemów alarmowych oraz automatyki przemysłowej
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowych / wykonawczych / powykonawczych
  • Kalkulacje ofert na podstawie projektów
  • Opracowywanie ofert dla klientów
  • Odpowiadanie na zapytania oraz konsultacje telefoniczne dotyczące projektów

Wymagania

  • Znajomość programu AutoCad,
  • Podstawowa znajomość zasad projektowania,
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów w trybie zaocznym
  • Umiejętność samodzielnej pracy.
  • Dobra samoorganizacja oraz samokontrola.
  • Chęć do pracy oraz zaangażowanie – niezbędne,
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności
  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy projektach na terenie całego kraju oraz Europy środkowej,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania,
  • Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
  • Benefity w postaci programu kart sportowych .
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, itp..
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.