Asystent | instalacje elektryczne i teletechniczne

Electro Croon Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Electro Croon Polska Sp. z o. o. powstała w 1993 roku jako spółka-córka Croonwolter&dros B.V., część grupy TBI., jednej z największych holenderskich firm w branży elektrotechnicznej. Electro Croon Polska jest nowoczesnym dostawcą usług inżynierskich, oferującym najwyższej klasy rozwiązania dla wymagających klientów w przemyśle, infrastrukturze i marine&offshore. Electro Croon Polska Sp. z o o. jest posiadaczem międzynarodowego certyfikatu Investors in People.

Do naszego biura w centrum Warszawy poszukujemy pracownika na stanowisko: Asystent | instalacje elektryczne i teletechniczne

Praca na tym stanowisku to wsparcie działu projektowego w tworzeniu dokumentacji technicznej, kreślenie schematów elektrycznych oraz planów instalacji w programie AutoCAD. Projekty, które tworzymy to lokalne i międzynarodowe inwestycje z obszaru inżynierii budynkowej, przemysłu i infrastruktury.

Wymagania:

  • Doświadczeniu w tworzeniu dokumentacji technicznej z zakresu instalacji elektrycznych;
  • Doświadczenie w pracy na projektach instalacji niskoprądowych będzie atutem;
  • Wykształcenie o profilu elektrycznym;
  • Bardzo dobra znajomość programu Auto CAD oraz pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację;
  • Gotowość do okazjonalnych służbowych wyjazdów zagranicznych.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym, międzynarodowym, stabilnym przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju swoich talentów i pracę ze świetnymi specjalistami z branży;
  • komfortowe miejsce pracy i dobrą kawą;
  • pakiet benefitów pracowniczych, w tym plan emerytalny i ubezpieczenie na życie.

Brzmi interesująco? Zapraszamy do aplikowania bezpośrednio poprzez portal.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Electro Croon Polska sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Electro Croon Polska sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail career@croon.nl lub ul.Marszałkowska 76, 00-5-17 Warszawa

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 5 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 5 3 lat. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Prezentacja firmy

Electro Croon Polska Sp. z o. o. powstała w 1993 roku jako spółka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie